Cena

Ceny stanovujeme individuálně na základě osobní návštěvy a prohlídky daného stromu/dřeviny. Cenovou nabídku pro vás zdarma a nezávazně vypracujeme na místě, případně je možné zaslat podrobný popis a fotografie na náš e-mail kaceni.jarusek@seznam.cz

Výsledná cena se odvíjí od

  • výšky stromu
  • přístupu ke stromu
  • časové náročnosti
  • rizika

Dále záleží na tom, zda si chcete dřevo/větve ponechat, nebo si u nás objednáte jeho odvoz. Cena za odvoz větví cca 4 500 Kč dle množství větví a lokace kácení.

Je možný následný odkup dřeva z námi pokáceného stromu. Odkup negarantujeme v každém případě, vždy je to věcí dohody. Záleží na druhu dřeva, aktuální situaci na trhu (jaká je poptávka) a dalších okolnostech. Dřevo můžeme odkoupit, to znamená, že za něj platíme my vám (obvyklá cena 200 Kč/prms*) a množství dřeva je určeno na místě po pokácení. Někdy dřevo odvezeme zdarma a v některých případech za jeho odvoz zaplatíte stejně jako za odvoz menších větví.

*prms = prostorový metr sypaný (jeden „kubík“ dřeva)

AKTUÁLNĚ

V sezóně 2022/2023 dřevo NEVYKUPUJEME (můžeme případně zdarma odvézt).

Dřevo vám bez navýšení ceny rozřežeme na dohodnutý rozměr. Cena za práci s křovinořezem je stanovena na hodinu práce a nebo za m2 – odvíjí se od velikosti pozemku/zahrady.

Nabízíme také vykopání, případně frézování pařezů.

Všechny námi uváděné ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.