ReferenceReference od zákazníků

Byli jste s našimi službami spokojeni (či nespokojeni)? Dejte o tom vědět nám i dalším zákazníkům prostřednictvím tohoto formuláře (poznámka – reference se na webu objeví až po schválení administrátorem).  Radikální ořez 28 staré vrby nad pergolou a zahradním domkem, prořez 3 jabloní a nahrubo nařezané dřevo, větve jsme si nechali rozštěpkovat. Všechno proběhlo v pořádku, domluva velmi vstřícná a práce perfektní. Termín super! Děkujeme.

  Hvězdovi, 17. 3. 2024 (Rizikové kácení: Praha 6)

  Úpravy zahrady s prořezem několika stromů po předchozí prohlídce zahrady proběhly naprosto v pořádku včetně odvozu větví. Další sezóny se určitě ozveme znovu.

  Adamcovi, 16. 3. 2024 (Zahradnické práce: Odolena Voda)

  Prořez vzrostlého 80let starého ořešáku. Mohu doporučit profesionální vstřícné jednání. Práce byla vykonána kvalitně a přesně v dohodnutém termínu za předem dohodnutou odměnu.

  Dana Skrbková, 7. 3. 2024 (Prořezy: Praha 8)

  Kácení 2ks vzrostlých smrků, výška cca 18 metrů, nacházejících se v zahradě a to mezi rodinnými domy. Velmi solidní jednání, profesionální přístup a bezproblémově provedená práce. V dnešní době nevídaná věc, kdy po sobě pánové i uklidili! Absolutní spokojenost, budeme jen doporučovat. Děkujeme!!!

  Horských, 28. 1. 2024 (Rizikové kácení: Libčice nad Vltavou)

  Pokácení vzrostlého smrku, cca 15 m vysokého a u země s obvodem přes 2 m, na stísněném prostoru u rodinného domu v těsném sousedství s pergolou. Rychlé jednání, seriozní cena a pořezání celého kmene na špalky rovnou ke štípání. Mohu jen doporučit.

  Řehořovský, 14. 11. 2023 (Rizikové kácení: Roztoky u Prahy)

  S celkovým přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Měli jsme problém s 6-ti vysokými stromy naklánějícími se nad náš areál. Práce byla odvedena perfektně a pánové nařezali i pokácené stromy. Budeme určitě doporučovat.

  Health Academy s.r.o., 31. 10. 2023 (Rizikové kácení: Praha Radotín)

  Strom byl nakloněný nad chatu, ale pánové věděli přesně co dělat. Nakonec mi ještě mi nabrousili pilu a pomohli uskladnit nařezaný strom. Doporučuji.

  Dluhošovi, 2. 10. 2023 (Klasické kácení: Klecany)

  S prací naprostá spokojenost, skvělá spolupráce i jednání.
  Budeme doporučovat:(
  Děkujeme Hana Horká – starostka obce Dřetovice

  Obec Dřetovice – Hana Horká, 12. 9. 2023 (Klasické kácení: Dřetovice hřiště)

  S prací i celkovým přístupem jsem byla naprosto spokojena. Prořez velkého ořešáku dopadl výborně, pánové si místo předem osobně prohlédli, byli velmi pečliví a profesionální. Velmi ráda je v budoucnu oslovím, bude-li třeba.

  Eva Marková, 11. 9. 2023 (Prořezy: Praha 6)

  Jsem byla velmi potěšená a spokojená s tou práce – kácení velký, starý ořech – na moje zahradu v městě Prahy. Všechno proběhlo bez problémů, a také odvezli větví. Mohu jenom doporučit!

  Zdislava Crombie/ Digne, s.r.o., 29. 5. 2023 (Rizikové kácení: Praha 4)

  Super spoluprace. Vyborna domluva a jeste lepsi vysledek prace. Doporucuji.

  Radim Otahal, 12. 8. 2022 (Prořezy – sekání pařezu)

  Vykácení přerostlého lesíka (13 stromů),za dva dny hotovo, cena shodná s kalkulací. Také mohu jen doporučit.

  Karolína Benešová, 7. 4. 2022 (Rizikové kácení: Sázava – chatová oblast Praha západ)

  Pokácení staré vzrostlé třešně včetně odvozu větví a dřeva. Výborná a rychlá práce, konečná cena shodná s domluvenou. Mohu jen doporučit.

  Karel Minks, 10. 4. 2021 (Rizikové kácení: Hřebeč)

  Poražení vzrostlého ořešáku v zahradě. Výborná a profesionální práce. Super komunikace a cena. Všem doporučuji.

  Radek Valenta, 9. 4. 2021 (Rizikové kácení: Mšeno u Mělníka)

  Kácení 47 borovic ve špatném stavu na úzkém pozemku mezi chatami. Dobrá komunikace, férová cena, kvalitní provedení, zodpovědný přístup. Doporučuji.

  Jakub Velímský, 2. 12. 2020 (Rizikové kácení: Řež)

  Kvalitní www str., výborná komunikace bez otálení, výborně, bezpečně provedená akce skácení stromu větrem svého času polámaného, dutého, houbou napadeného stromu (firmu jsme do té doby nebyli schopni sehnat!)s tím, že byl ohrožován plot i veřejnost. Ačkoliv od Libčic Praha trochu dál, jsem velmi, velmi nadšený z celé akce včetně dobré ceny. VŘELE DOPORUČUJI!!!

  Váša Jan ing., 6. 11. 2020 (Rizikové kácení: Praha 4, Podolí, ul. Ve Svahu)

  Kvalitní a rychlá práce. Pokácení jednoho stromu a prořezání dalších cca deseti stromů, stromků a keřů na hranici pozemku. Odvoz větví.

  Pavel Štros, 5. 11. 2020 (Rizikové kácení: Libčice nad Vltavou)

  Potřeboval jsem pokácet strom, který měl dutý kmen a obával jsem se jeho pádu. Zajistil jsem si povolení a vyhledal pana Jaruška. Komunikace po telefonu velmi příjemná, dohodli jsme si prohlídku a v domluvený den přijeli kácet. Pokácené dříví také naštípali a máme nadlouho vystaráno na topení v krbu. Spokojenost….

  Petr Burcal, 19. 5. 2020 (Klasické kácení: Roztoky)

  Bezproblémová komunikace, kvalitní práce. Pokácení 3 jabloní, seschlého ořechu, vykopání 2 pařezů a ořez přerostlých tújí včetně odnošení dřeva zabralo jen pár hodin. Navíc jsem dostala cenné rady pro další úpravy na zahradě. Děkuji a doporučuji.

  Lucie Bartůňková, 10. 5. 2020 (Klasické kácení: Beroun – Lištice)

  Šlo o pokácení dvou ohořelých stromů, jejichž korunami procházel elektrický kabel. Promptní termín, výborná komunikace, profesionální práce. Pan Jarušek navíc uvolnil elektrický kabel z větvoví i u jiného stromu. Velice doporučuji.

  Scheinost, 7. 5. 2020 (Rizikové kácení: Libčice nad Vltavou)

  Pan Jarusek u nas kacel vzrostly smrk. Naprosto bezproblemova komunikace i samotne kaceni. Vyborna spoluprace, muzu vrele doporucit.

  Petr Kavan, 6. 5. 2020 (Rizikové kácení: Velvary)

  Skvěle odvedené pokácení dvou 18m jedlí a smrků. Všechno co jsme si dohodli předem, bylo provedeno ve sjednaných termínech. Likvidace pařezů frézou, odklizení pořezu. Práce byla odvedena kvalitně, rychle a hlavně za cenu, která se nelišila od původní kalkulace. Oceňujeme hlavně férové jednání a přístup pana Jaruška. Děkujeme a doporučujeme vaše služby. 🙂

  Petr Jelínek, 5. 5. 2020 (Rizikové kácení: Okoř – chatová oblast)

  Prořez starého kaštanu ve vnitrobloku, naprostá spokojenost, profesionální přístup. Největším důkazem o kvalitě provedené práce budiž, že si ani nikdo z nájemníků nestěžoval.

  Viktor Mácha, 12. 2. 2020 (Prořezy: Praha 9)

  Za rozumnou cenu naprostá spokojenost s odvedenou prací a s hladkým průběhem celé akce.

  SVJ – Petr Staněk, 25. 11. 2019 (Klasické kácení: Roztoky)

  Veliká spokojenost, od komunikace až po provedení práce všechno klaplo. Rád doporučím dalším a pokud budu potřebovat určitě se na Vás rád obrátím znovu.

  Jan Rudolf, 30. 9. 2019 (Rizikové kácení: Hvozdnice, PZ)

  Pan Jarušek nám prováděl redukční řez přerostlého stromu a byli jsme velmi spokojeni. Profesionální vstřícný přístup, bezproblémové jednání. Mohu jen doporučit.

  Dana Jandová, 23. 9. 2019 (Rizikové kácení: Houska)

  Perfektivní pokácení třešně a zkrácení smrku, včetně dodržení termínu za rozumnou cenu. Doporučuji.

  Jaromír Fišer, 19. 8. 2019 (Rizikové kácení: Praha-západ Červený Újezd)

  Pana Jaruška oslovujeme na kácení stromů již opakovaně a díky dobrým zkušenostem s jeho profesionálním přístupem a skvěle odvedenou prací ho doporučujeme s klidným svědomím nejen svým známým a příbuzným dál.

  Martina Pščolková, 4. 4. 2019 (Klasické kácení: Pohoří u Prahy)

  Služby firmy p. Jarouška mohu s čistým svědomím doporučit. Vše proběhlo profesionálně a bez problémů vč.přijemne a vstřícné komunikace. To vše za rozumnou cenu.

  Lenka Železná, 25. 3. 2019 (Rizikové kácení: Praha 5)

  Děkuji celému vašemu super týmu za perfektně a rychle odvedenou práci (5 vzrostlých smrků a lípa).

  Renáta Soukupová, 20. 3. 2019 (Rizikové kácení: Praha 6)

  Velmi děkujeme panu Jarůškovi a jeho spolupracovníkům za perfektně odvedenou práci (kácení a prořez stromů). Můžeme ho jen a jen doporučit a v případě, že budeme potřebovat obdobné služby v budoucnu, 100% se na něj znovu obrátíme.

  Společenství domu Muchova 220, 20. 3. 2019 (Rizikové kácení: Praha 6)

  Po vichřici,která shodila sousedův strom na naši chatu,jsme požádali p. Jaruška,zda by mohla jeho firma z titulu rizikového kácení strom odstranit. Práci provedl se svým pomocníkem naprosto perfektně k naší úplné spokojenosti a v nejkratším možném termínu.Po naší zkušenosti firmu můžeme jenom doporučit.Klasovi

  Milada Klasová, 8. 11. 2017 (Rizikové kácení: Pikovice, Hradištko)

  Potřeboval jsem pokácet stoleté smrky na mém pozemku. Díky kladným referencím jsem oslovil p. Jaruška, který se přijel na místo podívat osobně, zhodnotit situaci a posléze nacenit nabídku. Jednalo se o kácení a odvoz větví. S provedenou prací jsem byl velmi spokojen. Vyzdvihl bych výbornou komunikaci, ochotu, dodržení termínu, kvalitní práci dle domluvy a dohodnuté ceny. Určitě rád doporučím.

  Miroslav, 25. 3. 2017 (Klasické kácení: Hostouň u Prahy)

  100% spokojenost. Mohu doporucit.

  Kamila, 15. 1. 2017 (Rizikové kácení: Praha Nebusice)

  Dobrý den, spokojenost se službami – rychlá domluva, podle mne rozumná cena, určitě bychom využili i příště.

  Lukáš, (Rizikové kácení: Praha-západ, Holubice)

  Výborné služby,vždy splněno vše dle dohody, úplná spokojenost, rád využiji i příště, doporučuji.

  Michael, (Rizikové kácení: Libčice nad Vltavou)

  Firma je spolehlivá, vstřícná a za rozumnou cenu, byl jsem spokojen

  Lada, (Rizikové kácení: Praha)

  S provedenou prací jsme byli velmi spokojeni, vše proběhlo naprosto hladce a dle dohody. Kácení plánujeme využít i v budoucnu a doporučujeme dále!

  Lenka, (Rizikové kácení: Libčice nad Vltavou)

  dodržení termínu, dohodnuté ceny, úklid, odvoz větví,ořech krásně prokoukl-firmu mohu jen doporučit

  Daniela, (Prořezy: Libčice nad Vltavou)

  s manželem jsme bzli moc spokojení, perfektní práce!!!!budeme doporučovat

  Kateřina, (Rizikové kácení: Praha 10 – Dubeč)

  Spolehliví, dodržují dohodnuté termíny a ceny, kvalitní, čistá práce, absolutní spokojenost.

  20. 4. 2015, (Rizikové kácení: Roztoky u Prahy)